Skip navigation.
მთავარი

საძიებლები

ძიება ქართულ ბიბლიოთეკებში

Create your own Custom Search Engine
ძიება ქართულ ლექსიკონებში და ენციკლოპედიებში
Create your own Custom Search Engine
ძიება მსოფლიოს უნივერსიტეტების ღია სამეცნიერო არქივებში

Create your own Custom Search Engine

განყოფილებები

სსიპ ეროვნული სამეცნიერო ბიბლიოთეკა

  დირექტორი

ირაკლი ღარიბაშვილი

2 36-34-13 irakli@sciencelib.ge

დირექტორის მოადგილე

ნინო პავლიაშვილი

  დირექტორის თანაშემწე

2 33-01-35

ფინანსებისა და მატერიული რესურსების მართვის ჯგუფი

 

2 36-36-48

ადამიანური რესურსების მენეჯერი

ინა რობაქიძე

2 36-43-26

  საზოგადოებასთან ურთიერთობის განყოფილების (გრანტების) ჯგუფი

მაია ტუჩაშვილი

2 21-27-31

 

 

მკითხველთა მომსახურების სამსახური

 

სამსახურის უფროსი

   

 

სამკითხველო დარბაზების მომსახურებისა და აბონემენტის განყოფილება

განყოფილების გამგე

 

2 21-27-68

 

ბიბლიოთეკათშორისი აბონემენტის ჯგუფი

ნანა მეტრეველი

2 33-44-81

 

ბიბლიოგრაფიული განყოფილება

განყოფილების გამგე

ნანა ბაღათურია bibliografia@mail.com

2 21-27-64

 

მკითხველთა დავალიანების ჯგუფი

ნათელა მერკვილაძე

კლარა ტონია

მაია კურკუმული

2 33-59-30

სამეცნიერო-ტექნიკური თარგმანის ჯგუფი

ეკა ლეჟავა ekalejava@mail.ru

ინგა ნარინდოშვილი

 

დაკომპლექტება-დამუშავების სამსახური

სამსახურის ხელმძღვანელი

თაიმურაზ ჩხენკელი

  დამუშავების განყოფილების გამგე

ეკა ტორიაშვილი

2 21-27-65

  დაკომპლექტების განყოფილება

განყოფილების გამგე

ეკა ხევსურიანი

2 21-27-66

 

პატენტების დამუშავების ჯგუფი

ელეონორა კვანტალიანი

ეთერ გვრიტიშვილი

ფონდების დაცვის სამსახური

სამსახურის უფროსი

მაია ჯიმშელეიშვილი

2 21-27-69

წიგნსაცავის განყოფილება

განყოფილების გამგე

ნაირა აბულაძე

2 98-95-36

  ტექნიკური დოკუმენტაცია და საპატენტო სამსახური

 სამსახურის ხელმძღვანელი

მარინა გიორგაძე Giorgadze1943@mail.ru

2 33-53-05 G

 

საპატენტო-ტექნიკური დოკუმენტების დაკომპლექტების ჯგუფი

მარინა გუნიავა

მარინა გიგიაშვილი

 

ნორმატიულ-ტექნიკური დოკუმენტაციისა და სამრეწველო კატალოგების ჯგუფი

ნათელა თათრიშვილი

ირმა გელაშვილი

 

ინფორმატიკის განყოფილება

განყოფილების გამგე

თამარ ხახუტაშვილი

2 33-17-59   tamunak@hotmail.com

 

ხარისხის მართვის, საბიბლიოთეკო მეთოდიკის და სასწავლო ჯგუფი

თამარ ფირყულაშვილი ციალა ქველიძე cico55@mail.ru

2 21-27-56

 

სამეცნიერო და ტექნიკური ინფორმაციის ანალიზის ჯგუფი

მაია ბართაია mbartaia@rambler.ru

2 21-27-56

გრიშაშვილის ბიბლიოთეკა-მუზეუმი

ნოდარ გრიგორაშვილი

2 72-45-80

 

უსინათლოთა მომსახურების განყოფილება უსინათლოთა მომსახურების ტრენერი-კონსულტანტი (ხელშეკრულებით)

ბესარიონ სოლოღაშვილი

2 21-27-62

 

ციფრული ბიბლიოთეკის პროექტის მენეჯერი

გიორგი აფრიდონიძე

 

საინჟინრო ტექნოლოგიური ჯგუფი

მთავარი ინჟინერი გუჯა გოგიჩაიშვილი

2 33-36-48

 

საგამომცემლო-ქსეროკოპირების ჯგუფი

ალექსანდრა სეროვა

2 33-30-92

 

დაცვა 

1-ლი კორპუსის 2 33-43-10

მე-2 კორპუსის 2 33-50-95